Dětské běhy v dubnu a květnu

V dubnu a květnu proběhli první dva závody Olomoucké dětské běžecké ligy. Celkem se závodů zúčastnilo 21 (Smetanové sady) a 43 děti (Jarní Neředínske běhy). Děti závodily v kategoriích na 150 m, 300 m, 600 m a 900 m. Po závodech v Neředíně se děti zabavili při soutěžích jako skákání v pytli, chůzi na chůdách, kuželkách či překážkové dráze. Za absolvovaní všech soutěží dostali sladkou odměnu. Veliká účast dětí nás velice potěšila a těšíme se na vás při dalších bězích.


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *